En Çok Beğenilen Filmler Mart 2019

EN ÇOK BEĞENİLEN FİLMLER

Ülkemizde ve dünyada trendler artık sık sık değişmektedir. Tabi ki bundan film ve sinema sektörü de nasibini almaktadır. Trend olan ve dijital ortamlarda iyi reklamı yapılan filmler çok izlenmektedir. Bizde bunun önüne geçmek için sizlere bazı film önerileri sunacağız. Özellikle en çok beğenilen filmler konusunda sizlere bayağı bir film tavsiyesi vereceğimizi söyleyebilirim.

Bildiğiniz üzere sitemizde sadece izlenmeye değer filmlere yer veriyoruz. Eğer ilk defa sitemizi ziyaret ediyorsanız, en iyi 10 film yazımızı da mutlaka okumalısınız.

Bu listede yerli ve yabancı ayrımı yapmadan gerçekten bizlere heyecan veren filmlere yer verdik. Sizlerin de bu güzel filmler konusunda memnun kalacağınıza eminim. Peki, en çok beğenilen filmler nelerdir?

En Çok Beğenilen Filmler Listesi

John Wick 2 Filmi:

JOHN-WİCK-2-FİLMİ

Öncelikle bu filmi izlemeden önce ilk filmi muhakkak izlemelisiniz. John Wick Filmini izledikten sonra John Wick 2 filmini izlerseniz, daha büyük keyif alacağınızdan eminim.

Filmin başrolünde gerçekten efsane olan bir isim Keanu Reeves var. Oyunculuk ve karizma gerçekten filmde tavan yapmış durumda. John Wick ve John Wick 2 filmilerinin temel konusu intikam üzerine diyebilirim. Ancak bu normal bir intikam değil çünkü ana karakterimiz gerçekten sınır tanımayacak bir karakter.

IMBD’den 7,5’lik etkili bir değer almayı başardığını da söyleyelim.

Logan Filmi:

LOGAN-FİLM

Wolwerine serisinin devamı olan filmdir. Bu filmle beraber Hugh Jackman Wolwerine serisine veda edecektir. Hem duygusal hem de aksiyonu bol olan filmin yönetmenliğini James Mangold üslenmiştir. 

Logan aslında Wolwerine karakterinin kızıdır. Başlarda Wolwerine bunu kabul etmeyecektir ancak filmin ilerleyen kısımlarında olaylar biraz değişecektir.

Diğer Yazılarımızı İncelediniz Mi?  2000 ve 2010’lu Yılların En İyi Macera Filmleri

Film, IMBD’den 8,2’lik bir değer almıştır.

Kara Şövalye Filmi:

KARA ŞÖVALYE FİLMİ

Batman serilerinin başarılarını dünyada neredeyse bilmeyen yoktur. Bu filmde de oldukça başarılı işler çıkarmış. 9,0’lık çok etkileyici bir IMBD puanına sahip olan Kara Şövalye Filmi, bankaya soygununa karışan adamların Batman ve ekibi tarafından ortadan kaldırılmasını konu almaktadır.

Yenilmezler Filmi:

Ülkemizde ve dünyada doğaüstü filmlerde nam salmış olan Marvel’in efsane filmidir. Film içerisinde birbirinden farklı birçok Marvel karakteri yer almaktadır. Dünyayı tehdit eden unsurlara karşı bir ekip halinde savaşmaktadırlar.

8,2’lik etkileyici bir IMBD puanına sahip olduğunu da hatırlatalım.

Aile Babası Filmi:

AİLE BABASI

2000 yılında çekilmiş olan düşündürücü filmlerdendir. Film sırasında kafanızın karışması olasıdır.

Filmde Jack Campbell adında ana bir karakterimiz vardır. Bu karakter maddi manevi her türlü imkâna sahiptir ve istediği ne varsa elde etmiştir. Ancak bir yılbaşı gecesi başına gelen olaylardan sonra farklı bir ortamda uyanır. Artık parası yoktur, ailesi yoktur hatta elle tutulur hiçbir şeyi yoktur.

atakde hakkında 31 makale
EfsaneFilmler.Net kurucusu ve geliştiricisidir.