İZLENMESİ GEREKEN EN HEYECANLI FİLMLER

en-heyecanli-fimler
en-heyecanli-fimler

Günümüzde sinema sektörünün gelişmesiyle beraber tabiki çekim yöntemleri de gelişti. Artık günümüzde çekilen aksiyon filmleri gerçekten nefesleri kesecek seviyede diyebiliriz. Tabiki bütün aksiyon filmlerini bu çehrede değerlendirmek çok doğru olmaz. Çünkü bazıları gerçekten günümüz kalitesinden uzak ve kötü olarak nitelendirebileceğimiz seviyede oluyor. Sizler için bu yazımızda en heyecanlı filmler hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Bunların içerisinde bazı filmleri efsane filmler listemize de ekledik. Ayrıca yazımızın içerisinde yeni vizyon filmler ve oscarlı filmler de yer alıyor.

Umarım yazımızın devamında en heyecanlı filmler hakkında bütün sorularınızı ve merakınızı gidermiş olacağız. Lafı fazla uzatmadan, listemizi oluşturalım. Peki, en heyecanlı filmler nelerdir?

EN HEYECANLI FİLMLER NELERDİR?

En heyecanlı filmler listesini oluştururken gerçekten çok zorlandığımı belirtmek istiyorum. Özellikle bu listeyi yaklaşık 1 ay sonra oluşturup yayınlamayı istiyordum çünkü yakın zamanda vizyona girecek olan John Wick: Chapter 3 – Parabellum filminin de bu listeyi hak edeceğini düşünüyorum. Eğer filmi izleyip beğenirsem zaten listemize de eklerim. Yine lafı fazla uzattığımın farkındayım bu sebepten daha fazla sizi yormadan en heyecanlı filmler listemize giriş yapalım.

SHOOTER (TETİKÇİ) FİLMİ:

shooter-filmi
shooter-filmi

Aksiyon filmlerinin aranan ve vazgeçilmez oyuncularının başında olan Mark Wahlberg’in başrolünü üstlendiği mükemmel bir filmdir. Filmde, son kez bir görev için işine dönmesi istenen bir keskin nişancı yani tetikçi anlatılmaktadır. Film içerisinde yer alan suikast ve aksiyon sahneleri, bu filmi hem en iyi aksiyon filmleri içerisine hem de en heyecanlı filmler arasına sokmuştur.

007 JAMES BOND FİLM SERİSİ:

james-bond-filmleri
james-bond-filmleri

1962 yılından beri devam eden efsane bir film serisidir. Bugüne kadar James Bond karakteri birçok ünlü oyuncu tarafından canlandırılmıştır. En son olarak birçok eleştiri alan Daniel Craig tarafından canlandırılmaktadır. Bu seride önerebileceğimiz en iyi filmlerden birisi de Casino Royale filmidir. 

Diğer Yazılarımızı İncelediniz Mi?  AKSİYON DOLU EN İYİ SAVAŞ FİLMLERİ

JOHN WİCK FİLMİ:

john-wick-filmleri
john-wick-filmleri

Eğer bu filmi izlemediyseniz, gerçekten film anlamında hayatınızda büyük bir eksiklik olduğunu belirtelim. Eğer bu filmi izlediyseniz, neden en heyecanlı filmler listenize John Wick 2 filmini eklemediniz diye sorguluyorsunuzdur. Öncelikle bunun sebebin ilk filmin ikinci filmle bağlantılı olması olduğunu belirtelim. Filmi izlememiş olanlar için ufak ipuçları verelim.

Filmde, John Wick adlı karakterimiz bir kadına âşık olmakta ve o kadınla evlenmektedir. Evlenmeden önceki hayatı oldukça karanlık olan John Wick, evlendikten sonra bu işlerden elini eteğini çekmektedir. Ancak John Wick’in karısı evlendikten bir süre sonra hayatını kaybetmektedir. Eşi, Wick’in yalnız kalmaması için ona bir köpek hediye eder. Ancak benzinlikte tanıştığı bir takım kötü kişiler, akşam evini basıp Wick’in köpeğini öldürürler. Bu aşamadan sonra John Wick, intikam için bu haydutların peşine düşecek ve aksiyondan aksiyona koşacaktır.

atakde hakkında 31 makale
EfsaneFilmler.Net kurucusu ve geliştiricisidir.