EN İYİ AAMİR KHAN FİLMLERİ NELERDİR?

en-iyi-aamir-khan-filmleri
en-iyi-aamir-khan-filmleri

Sinema sektörü ve film izlemek kavramlarını düşündüğümüzde mutlaka kafamızın kıyıda köşesinde aamir khan filmleri yer almaktadır. Hatta film dünyasında herkesin kabul ettiği bir khan filmleri gerçeği vardır. Sizler için bu yazımızda aamir khan filmler konusunda bir araştırma yaptık. Hatta araştırmayı iyice abartıp, aamir khan kimdir, aamir khan kaç yaşında, aamir khan eşi kim gibi soruların yanıtlarını da bulduk. Peki, aamir khan kimdir?

AAMİR KHAN KİMDİR?

Aslında kendisinin ünlü bir yönetmen olduğunu söyleyerek giriş yapmak istiyorum. Genellikle aamir khan Müslüman mı gibi sorularda çok sorulduğu için siz sormadan ben cevabını veriyim. Evet, aamir khan Müslüman asıllı çok başarılı bir yönetmendir. Kendisi Hint asıllı olup, evli ve 2 çocuk sahibidir. Eşi Kiran Rao’dur ve 2005 yılında evlenmişlerdir. Aamir khan kaç yaşında sorusunun cevabı da 54’tür.

İZLENMESİ GEREKEN AAMİR KHAN FİLMLERİ NELERDİR?

Aamir khan gerçekten ünlü bir yönetmendir. Kendisini kanıtladığı birçok farklı film vardır ve çoğu efsane filmler listemizde yer alabilecek seviyededir. Biz sizler için aamir khan filmleri arasından en iyi olan 3 tanesini seçtik. Seçimlerimizi yaparken Onedio’nun listesini de gözden geçirdik. Umarım seçtiklerimizi izler ve beğenirsiniz.

Her Çocuk Özeldir Filmi:

her-cocuk-ozeldir-aamir-khan-filmleri

Bu filmi listemizin ilk sırasına koymamızın tabi ki bir anlamı var. Bu film, aamir khan’ın ilk filmidir. Yani yönetmenlik koltuğuna oturup herkesi etkilediği ve her şeyin başladığı filmdir. Filmde engelli çocukların hikâyeleri anlatılmaktadır.

Kalbin Arzusu Filmi:

en-iyi-aamir-khan-filmleri-kalbin-arzusu

Tam tamına 21 ödüle laik görülen bu filmde, tam bir ilişkiler üçgeni yer alıyor. Birbirine çok yakın olan 3 arkadaşın, aşka ve diğer ilişkilere farklı bakışlarını anlatıyor. 8,2’lik çok güzel bir IMBD puanına sahip olduğunu da belirtelim.

Diğer Yazılarımızı İncelediniz Mi?  İzlenmesi Gereken En İyi 10 Film

Dangal Filmi:

en-iyi-aamir-khan-filmleri-dangal-filmi.jpg

2016’da vizyona giren ve dünyayı sallayan muhteşem bir filmdir. Filmde, bir baba ile kızlarının ilişkileri işlenmektedir. Ayrıca filmde güreşçi olan babanın, kızlarına güreş öğretmesi işlenmektedir. 9,2’lik harika bir IMBD puanına sahip olan Dangal filmini mutlaka izlemenizi öneririm.

AAMİR KHAN SON FİLMİ NEDİR?

Aamir Khan’ın son filmi Thugs of Hindostan filmidir. Filmde Hindistanlı haydutlar anlatılmaktadır. Oldukça heyecan verici olan bu film, “Bir İhanetin İtirafları” romanından esinlenmiştir.

atakde hakkında 31 makale
EfsaneFilmler.Net kurucusu ve geliştiricisidir.