JOHN WICK: CHAPTER 3 – PARABELLUM

john-wick-chapter-3-parabellum

John Wick filmleri, şüphesiz en iyi aksiyon filmleri arasında ilk 10 film arasında yer almaktadır. Genellikle film severlerin en sevdiği aksiyon filmlerinin başına gelen John Wick serisinin yeni filmi olan John Wick Chapter 3 Parabellum, 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek. Geçtiğimiz günlerde bu anlamda John Wick filmlerini takip eden izleyiciler için yeni bir fragman yayınlandı. Bu yazımızda John Wick Chapter 3 Parabellum ile ilgili bazı değerlendirmelerde bulanacağız.

John Wick: Chapter 3 Parabellum Yeni Fragman Yayınlandı

Öncelikle daha önceden bir fragman yayınlandığı söyleyelim. Ancak yayınlanan bu son fragman, John Wick  3 Parabellum filminde bizleri nelerin beklediğini daha gösterdiğini söyleyebilirim.

Genel olarak fragmanı değerlendirmeden önce, filmin açıklanan konusunun ne olduğundan bahsedelim. Ancak bu noktada eğer John Wick 2 filmini daha önce izlemediyseniz, bu filme gitmeden önce mutlaka izlemeniz gerektiğini söyleyelim. Çünkü genellikle geçen bazı olaylar ve mekanlar, diğer filmlerle bağlantı.

Filmde, John Wick adlı karakterimiz 2 farklı sebepten dolayı aranmaktadır. Sırf John Wick’in öldürülmesi için 14 milyon dolarlık açık sözleşme ortaya konulmuştur ve John Wick’i öldürmeyi başaran kişi bu paranın sahibi alacaktır. Ayrıca John Wick yapmaması gereken bir şey yapmıştır ve Continental Otelinde birisini öldürmüştür. Öldürdüğü kişi ise Yüksek Masa üyelerinden birisidir. Çoktan ölmüş olması gereken John Wick için, Otel yöneticisi olan Winston, kaçması için ona 1 saat süre tanımıştır. Filmde, John Wick’in New York’tan kaçışı işlenmektedir. Kaçıp, kaçamayacağı ise filmin sonunda belli olacaktır.

John Wick  3 fragmanını izlediğimizde, fragmanın başında “Ne yaptın sen Jonathan” cümlesi aslında her şeyi özetliyor. Fragmanın devamında John Wick’in üyeliğinin sona erdirilmesi ile beraber 14 milyon dolar için onu öldürmek isteyen birçok kişinin olduğu da oldukça açık. Açıkçası filmi büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca fragmana gelen yorumlarda, genellikle filmin birçok kişi tarafından merak edildiği ve fragmanın beğenildiği yönünde diyebilirim.

Diğer Yazılarımızı İncelediniz Mi?  2019 Yılında Vizyona Giren Yerli En Son Filmler

Biz yine de filme gitmeden önce birinci ve ikinci filmi baştan izlemeniz gerektiğini belirtelim. Ayrıca fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

atakde hakkında 31 makale
EfsaneFilmler.Net kurucusu ve geliştiricisidir.