Netflix Dizi Önerileri

NETFLİX DİZİ ÖNERİLERİ

Son dönemde ülkemizde ve dünyada oldukça popülerleşen netflix dizileri hakkında bir yazı yazmak istedim. Bildiğiniz üzere sitemizde genellikle efsane filmler hakkında yazılar yazıyoruz. Ancak son zamanlarda film tadında diziler de yapıldığını görüyoruz. Bu sebepten dolayı bu yazımızda netflix dizi önerileri hakkında konuşacağım. Yazımıza başlamadan önce Netflix nedir? Sorusunun cevabını verelim.

Netflix Nedir?

Netflix, aylık üyelik alarak birçok dizi, film ve belgeseli internet üzerinden izlemenize olanak sağlayan kuruluştur. Ayrıca telefon uygulamasını indirerek, izleyeceğiniz film veya diziyi telefonunuza kaydedebilir ve daha sonra internete bağlı olmadan izleyebilirsiniz.

Ayrıca Netflix ilk bir ay boyunca bütün kullanıcılara ücretsiz deneme imkânı sunuyor. Buda çok değerli bir fırsat diyebilirim.

Netflix Dizi Önerileri Neledir?

Netflix üzerinde hem yerli hem de yabancı birçok film ve dizi bulunuyor. Genellikle insanlar yabancı dizi önerileri üzerine yoğunlaştığı için, sizlere mümkün olduğunca yabancı diziler önereceğim. Ayrıca Netflix üzerinde çok farklı dedektif dizileri de mevcut.

Narcos: Mexico Dizisi:

NARCOS MEXİCO DİZİSİ

Narcos serisini çevrenizdeki insanlardan mutlaka duymuşsunuzdur. Kolombiya’nın en büyük uyuşturucu satıcısı olan Pablo Escobar’ın hikâyesini tam 3 sezon boyunca anlatmışlardı. Narcos’un bu dizi serisinde Meksika’da yaşayan Guadalajara’ları anlattığını söyleyelim. Önceki serilerde bulduğunuz tadın aynısını bulacağınıza emin olabilirsiniz.

La Casa De Papel Dizisi:

LA CASA DE PAPEL DİZİSİ

2 sezondur dünyayı kasıp kavuran Netflix dizisidir. Netflix dizi önerileri konusunda olmazsa olmazlardan birisidir. Dizinin konusu, kusursuz planlanmış bir soygundur. Bu soygunu 8 kişilik bir efsane grup düzenleyecektir.

Bu sene 3. Sezonu Netflix üzerinden izlemek mümkündür. 8,8’lik bir IMBD puanına sahiptir.

The Punisher Dizisi:

MARVEL severler için şuraya bir uyarı koyalım. Bu diziyi mutlaka izleyin. Bu diziyi izledikten sonra hayranı olduğunuz MARVEL karakterlerine bir isim daha ekleyeceğinizden eminim.

Diğer Yazılarımızı İncelediniz Mi?  EN HEYECANLI YABANCI DİZİ ÖNERİLERİ

Tam anlamıyla bir MARVEL dizisi olan The Punisher, ailesinin katledilmesinden sonra intikam ateşiyle yanan bir donanma gazisinin hikâyesini anlatıyor.

Dark Dizisi:

Eğer sitemizi takip ediyorsanız, zaman yolculuğu filmlerini ne kadar sevdiğimi ve sürekli önerdiğimi biliyorsunuzdur. Eğer sizde zaman yolculuğu ve paralel evren filmlerinden hoşlanıyorsanız, bu diziye bayılacaksınız.

Almanya’da bir kasabada yaşayan 3 ailenin 3 farklı zamanda yaşanan hikâyelerini anlatıyor. Başlarda dram dizisi gibi gözükse de tam bir bilim kurgu dizisi diyebilirim.

8,6’lık güzel bir IMBD değerine de sahip olduğunu belirtelim.

atakde hakkında 31 makale
EfsaneFilmler.Net kurucusu ve geliştiricisidir.