Vizyona Giren Son Filmler 2019 Mart

SON FİLMLER MART 2019

Bu yazımızda yine son filmler hakkında bir araştırma yaptık. 2019 yılının Mart ayında vizyonda olan filmler hakkında ufak bir inceleme gerçekleştirdik. Filmlerin hepsini izleme fırsatımız olmasa da filmleri izleyen kişilerden bazı duyumlar aldık ve bu duyumları sizlerle paylaşmak istedik. Son filmler bakalım efsane filmler listemize girecek mi?

Gösterime Giren Son Filmler Nelerdir?

2019 senesi film sektörü anlamında güzel bir sene diyebiliriz. Bunun en büyük sebebi, birçok efsane film yapımcısı bu sene yeni bir film çıkartacağını duyurdu. Özellikle Marvel hayranları, bu yazımızı okuduktan sonra oldukça mutlu olacak. Peki, vizyona giren son filmler nelerdir?

Captain Marvel Filmi:

CAPTAİN MARVEL FİLMİ

Marvel severlerin günlerdir beklediği filmdir. Film, 8 Mart 2019 tarihinde ülkemizde gösterime girmiştir. Çoğu büyük şehirde sinema biletleri günler öncesinden tükenmiştir. İlk yorumlara baktığımızda filmin ayın diğer Marvel filmleri gibi aksiyon dolu olduğunu ve gayet güzel olduğunu belirtmişler.

Captain Marvel Filmi, Carol’un dünyaya düşüşünden itibaren başlıyor. Oldukça farklı yeteneklere sahip olan Carol, çok güzel bir kadındır. Gezegeni gezdikçe ve zaman geçtikçe eski zamanlardan bazı görüntüler hatırlamaya başlar. Geçmişi hatırladıkça artık bir süper kahraman olduğundan iyice emin olacaktır. Ancak bu sırada iki ırkın büyük savaşının ortasında kalacaktır ve bir taraf seçmek zorundadır.

Kapan Filmi:

Erkan Petekkaya’nın başrolünü üstlendiği Dram ve Aksiyon kategorilerinde yer alan filmdir. 8 Mart 2019 tarihinde gösterime girmiştir.

Kapan filminde, Süleyman adında çok zengin bir karakter vardır. Antalya’da yaşayan Süleyman, Antalya’nın sayılı zenginleri arasında yer almaktadır. Çocuklarına oldukça düşkün olan Süleyman, oğlunun gözlerinin önünde çok kötü bir duruma düşmesine kayıtsız kalamaz. Oğlu Tarık bir kıza aşık olmuş ve kızın kötü ölümü oğlunun pskilojisini bozmuştur. Şimdiyse kızı bir adama aşık olmuştur. Süleyman, 100 milyon TL’lik ödül vereceği bir yarışma düzenler ancak bu yarışmanın ucunda ölüm tehlikesi de vardır. Kızının aşık olduğu adamı da bu yarışmaya katılmaya ikna eder.

Diğer Yazılarımızı İncelediniz Mi?  JOHN WICK: CHAPTER 3 - PARABELLUM

Sibel Filmi:

SİBEL FİLMİ

22 Şubat 2019 tarihinde vizyona giren Dram filmidir. Filmde Sibel adında temel bir karakter vardır. Bu karakter çocuklukta geçirdiği bir rahatsızlık sebebiyle konuşamamaktadır. Ancak çevresindekilerle ıslık çalarak iletişime geçebilmektedir.

Sibel, köyde uğursuz olarak görülmektedir ve herkes tarafından dışlanmıştır. Sibel’in hayatı, köyde tanışacağı bir yabancıyla değişecektir.

atakde hakkında 31 makale
EfsaneFilmler.Net kurucusu ve geliştiricisidir.